logo rokytnice-info.eu

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


úvodfirmyLyžařské školy › Lyžařská škola MAJOR

Lyžařská škola MAJOR, Rokytnice nad Jizerou

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje, mapa», fotogalerie»

 
fotografie objektu
 

adresa:

Horní 660, Rokytnice nad Jizerou, 51245

popis:

Telemark:
Telemark je původní technika zatáčení na lyžích jejíž definitivní podobu udal norský lyžař S. O. Norheim na konci devatenáctého století v norské oblasti Telemark. V současné době prožívá telemark obrovskou renesanci na bílých svazích celého světa. Poznejte úžasný pocit absolutní volnosti pohybu na lyžích s volnou patou a ponořte se do stylu našich předků s použitím moderního vybavení určeného pouze pro tento staronový styl lyžování.

Dětská školka:
Přenechte výuku svých dětí odborníkům, zamezte dětem získávání špatných návyků již při prvních krocích na lyžích a umožněte jim užít si výuku formou hry a zábavy. Výuka dětí se zaměřuje především na bezpečnost a schopnost Vašich dětí v co nejkratší době zvládat základy lyžování.

Carving:
Navštivte náš výukový program, který zahrnuje výuku od úplných začátečníků až po vyspělé lyžaře včetně instruktorů s příchodem carvingových lyží došlo k výrazné změně ve výukové metodice lyžování. Trendem moderní výuky je naučit klienta v co nejkratší době plně užívat volnosti pohybu na lyžích a postupně zdokonalovat jeho dovednosti. Zkušenosti v tomto směru výuky získávají naši instruktoři na kurzech a seminářích, kterých se účastní špičkoví učitelé lyžování z mnoha zemí celého světa.

Snowboarding:
Snowboarding je nejdynamičtěji rozvijející se odvětví zimních sportů. V naší škole jsou instruktoři, kteří Vás naučí brázdit sjezdovky během několika málo hodin učení.

telefon:

+420603469355, , fax:

e-mail:

info@majorski.cz

web:

majorski.cz

Fotogalerie

 
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku