logo rokytnice-info.eu

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


úvodubytovaniPensiony › Pension Anna

Pension Anna, Rokytnice nad Jizerou

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje, mapa», fotogalerie»

 
 

adresa:

Horní 210, Rokytnice nad Jizerou, 51244

popis:

Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází nedaleko od centra v části zvané Horní kout (5 minut pěšky od náměstí, kde je i nejbližší zastávka autobusů,skibusů či cyklobusů)a lyžařského střediska Studenov.Nad domem už jsou jen louky a lesy. Parkování vcelku bez obtíží (letní pneumatiky v zimě…)u objektu

Vybavení a služby
Pension Vám nabízí celoroční ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha)a TV. K dispozici je 12 dvoulůžkových pokojů ( na 10 z nich je možno 1–2 přistýlky) a 4 apartmány pro 4–6osob. Pension Anna je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání různých sportovních a vzdělávacích akcí či školení. K dispozici je zvláštní místnost s kulečníkem a šipkami. . . V objektu se nachází restaurace ( s bohatým minutkovým jídelníčkem)s ba­rem, kde je možno posedět při reprodukované nebo i živé hudbě,a salonek pro nekuřáky. V celém objektu je zákaz kouření kromě restaurace. V zimě je k dispozici lyžárna a sušička bot, v létě uschovna kol a venkovní zahradní bazén 7,5×3,5 m na terase před domem.

Rekreace a služby v okolí
Okolí pensionu Anna je ideálním místem odpočinku pro všechny milovníky přírody, turistiky (pěší i cyklo), jízdy na koni, okolní terény jsou vhodné pro paraglyding a rogalisty. U Jizery si přijdou na své sportovní rybáři (pstruhová voda). Možnost zajistit půjčení horských kol, lyží (snowboardů) i lyžařské výstroje, lekce v některé z lyžařských škol, nájem tělocvičny, kuželny, příp, fitness centra, i povolenku pro rybáře s rybářským lístkem. V létě jezdí cyklobusy, kterými se dostanete snadno do vzdálenějších míst Krkonoš,případně až na Pomezní boudy, odkud můžete vyrazit na túry, nebo se jimi dostanete zase snadno zpátky do Rokytnice.

telefon:

+420481523877, +420604243106, fax:

e-mail:

info@penzionanna.cz

web:

www.penzionanna.cz

REZERVOVAT

Mapa

GPS: 50.731288, 15.456053

 

Mapu si můžete oddálit, či přiblížit kliknutím na + , nebo - symbol na mapě. Mapa je intereaktivní - můžete jí posouvat stisknutým levým tlačítkem myši.

Fotogalerie

 
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku